+370 683 46158   I-V 9:00-18:00
Pažymėtos prekės

Pristatymas

Su mūsų sukurta siuntimo kainos apskaičiavimo programa jums nereikės permokėti už pristatymo išlaidas. Kiekviena prekė turi savo išmatavimus taip pat svorį, taigi pridėjus prekes į krepšelį ir pasirinkus pristatymo būdą bus automatiškai apskaičiuojama tiksli siuntimo kaina pagal numatytus įkainius.
 
UŽSAKOMOJI PREKĖ
Jūs turite galimybę iš anksto užsisakyti prekę, kurios šiuo metu sandėlyje ar parduotuvėje neturime. Prekės pristatymo laikotarpis 7 – 14 darbo dienų.    ( galioja tik užsakinėjant mažmeniniais kiekiais )
Kad prekė yra užsakomoji rodo ženkliukas esantis nuotraukos dešinėje.
 
Užsisakę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, jūs būsite tikri kad gavę jūsų užsakytą prekę iškarto informuosime jus el. paštu ir išsiųsime ją nurodytu adresu.
Prekės pristatymo laikotarpis gali keistis dėl nenumatytų aplinkybių. Dėl pristatymo laikotarpio pasikeitimo būsite informuoti iš karto jeigu tai bus nustatyta.
 
 
LIETUVOS PAŠTAS
Pristatymas:  1 - 3 darbo dienos.
Paslaugos kaina Lietuvoje  vidutiniškai iki 0,5 kg. siekia tik 1,5 EUR
Paslaugos kaina į ES šalis vidutiniškai iki 0,5 kg. siekia tik 3 EUR ( pristatymo terminas 3 – 5 d.d )
 
Dėmesio! Užsisakius prekių  daugiau kaip už 25 EUR siuntimas Lietuvoje NEMOKAMAS ( tik mažmeninė prekyba )
Prekės pristatomos registruotu, pirmenybiniu siuntiniu. Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntinio buvimo vietą. Siuntos įteikiamos asmeniškai, o neradus gavėjo nurodytu adresu, siunta paliekama artimiausiame pašto skyriuje, o klientai informuojami trumposiomis žinutėmis apie siuntos būklę. 
Dėmesio! Tiksliai apskaičiuotas siuntimo išlaidas galėsite pamatyti pridėję prekes į savo pirkinių krepšelį.
 
VENIPAK
Pristatymas:  1 - 2 darbo dienos.
Paslaugos kaina Lietuvoje vidutiniškai iki 0,5 kg. siekia 3,5 EUR.
 
Dėmesio! Užsisakius prekių daugiau kaip už 25 EUR siuntimas Lietuvoje NEMOKAMAS ( tik mažmeninė prekyba )
Ši paslauga leidžia gauti užsakytas  prekes visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Siuntos išsiunčiamos tik darbo dienomis, iki 16 val. (užsisakius bei apmokėjus po 16 val., prekės bus perduotos kurjeriui kitą darbo dieną).Siuntos įteikiamos asmeniškai. 
Dėmesio! Tiksliai apskaičiuotas siuntimo išlaidas galėsite pamatyti pridėję prekes į savo pirkinių krepšelį.